Dit beroepsgerichte onderdeel is bedoeld voor volwassen zijinstromers vanaf 23 jaar zoals herintreders en van werk naar werkzoekenden die willen instromen in de zorg zonder een heel opleidingstraject te hoeven volgen. Het mbo-certificaat is ook bedoeld voor zittende werknemers die vanuit een niveau 2 functie willen doorstromen of noodzaak om op korte termijn een volledig niveau 3 diploma te halen.
Opleidingscode
C0052
Niveau
Niveau 3
Richting
Gezondheidszorg
Opleidingsduur
12 lessen van 4 uur op de dinsdagavond van 16.00 - 20.00 uur.
Kosten
€ 1150,- (inclusief lesmateriaal)
Startdatum
Anders
Wat ga je leren?
Diploma/certificaat
Lesdagen en tijden
Toelating
Subsidiemogelijkheden
Als volwassene studeren bij Aventus
Terug naar school gaan kan best spannend kan zijn. Misschien combineer je je studie met werk, gezin of andere verplichtingen.
Bij Aventus maken we leren voor volwassenen haalbaar en op maat:
- Avondlessen op vaste tijden – onze avondlessen passen bij je werk en privéleven
- Persoonlijke begeleiding – docenten denken met je mee en houden rekening met jouw tempo
- Praktijkgericht – je leert wat je morgen al kunt toepassen op je werk
- Motiverende omgeving – studeren met mensen in kleine klassen die net als jij een (nieuwe) stap willen zetten in de zorg/welzijnssector.
Dit certificaat volg je via het Leeratelier Zorg, lees er hier meer over: Leeratelier Zorg & Welzijn | Aventus
Gerelateerde opleidingen
