Basis ontwikkelingsgericht werken in de VVE | K1301
Werk je als pedagogisch medewerker in de kinderopvang? Wil jij kinderen met een ontwikkelingsachterstand beter begeleiden? In deze cursus Basis ontwikkelingsgericht Werken en Voorschoolse Educatie leer je hoe je kansen ziet én benut om kinderen optimaal te laten groeien. Je verdiept je in VVE-methodes, leert werken met doorgaande leerlijnen en ontdekt hoe je samen met ouders het verschil maakt.
Dit keuzedeel is een verdieping voor pedagogisch medewerkers die al basiskennis hebben van de ontwikkeling van jonge kinderen, samenwerken op een groep en het inrichten van ruimtes. Om ingezet te kunnen worden in de VE wordt vaak ook training in een specifiek erkend VVE programma gevraagd.
Als volwassene studeren bij Aventus
Terug naar school gaan kan best spannend kan zijn. Misschien combineer je je studie met werk, gezin of andere verplichtingen.
Bij Aventus maken we leren voor volwassenen haalbaar en op maat:
- Avondlessen op vaste tijden – onze avondlessen passen bij je werk en privéleven
- Persoonlijke begeleiding – docenten denken met je mee en houden rekening met jouw tempo
- Praktijkgericht – je leert wat je morgen al kunt toepassen op je werk
- Motiverende omgeving – studeren met mensen in kleine klassen die net als jij een (nieuwe) stap willen zetten in de zorg/welzijnssector.
Gerelateerde opleidingen
