Aventus biedt eigentijds onderwijs. Je volgt een opleiding op maat, in jouw tempo en met goede begeleiding. We leiden je niet alleen op voor een diploma, maar zeker ook voor een loopbaan. Want met de snelle ontwikkelingen van de technologie van vandaag en morgen, leert een programmeur zijn leven lang en zijn de kansen op de arbeidsmarkt groot.
Software ontwikkelen valt of staat met goed samenwerken, communiceren en plannen. Daarom leer je alles over projectmethodes zoals Scrum en waterval en ben je actief bezig met communicatie binnen een team en met klanten. Uiteraard ga je ook aan de slag met nieuwe technologieën zoals Virtual Reality (VR), Internet of Things (IoT) en Artificial Intelligence (AI).
Bepaal je eigen route
In principe duurt de opleiding gemiddeld 3 jaar. Maar jij bepaalt je eigen route. Wil je versnellen? Samen met jou bepalen we hoe lang je opleiding duurt. Dat betekent ook dat je nooit een jaar blijft zitten.
Specialisaties
De opleidingen Applicatieontwikkelaar en Gamedeveloper gaan per 2020 op in de nieuwe opleiding Software Developer. Deze opleiding kent bij Aventus straks diverse specialisaties zoals bijvoorbeeld Webdeveloper, Software & App-developer, Embedded (robotica) developer en gamedeveloper. Ook is er een goede oriëntatie op ondernemerschap en bedrijfskunde én sluit de opleiding perfect aan op het HBO.